Twój koszyk Waluta
KONTAKT
Targowisko 501, 32-015 Kłaj
tel. +48 12 284-06-40
fax. +48 12 284-06-41
email parkanex@parkanex.pl
Kominki Kraków - mapka dojazdu

KONTAKT

 

 


 

PARKANEX Sp. z o.o.
Targowisko 501
32-015 Kłaj

tel. +48 12-284-06-40
fax +48 12-284-06-41

e-mail: parkanex@parkanex.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek: od godz. 8.00 do 16.00

 

SZYBKI KONTAKT:
zamowienia@parkanex.pl export@parkanex.pl spedycja@parkanex.pl magazyn@parkanex.pl wspolpraca@parkanex.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY HURTOWEJ I DETALICZNEJ
Doradca Handlowy
Współpraca z kontrahentami z woj. pomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, śląskiego
  tel. +48 12-284-06-40 wew. 32
tel. kom. +48 510-210-693
Doradca Handlowy
Współpraca z kontrahentami z woj. lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, opolskiego
Maciej Czuchraj
(j. angielski oraz niemiecki)
tel. + 48 12-284-06-40 wew. 29
tel. kom. +48 660-621-350
e-mail: maciej.czuchraj@parkanex.pl
Doradca Handlowy
Współpraca z kontrahentami z woj. kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego, dolnośląskiego
Mateusz Gruszecki tel. +48 12-284-06-40 wew. 31
tel. kom. + 48 502-214-103
e-mail: mateusz.gruszecki@parkanex.pl
Współpraca z sieciami handlowymi Mateusz Gruszecki tel. +48 12-284-06-40 wew. 31
tel. kom. + 48 502-214-103
e-mail: mateusz.gruszecki@parkanex.pl
Fakturowanie, spedycja Barbara Piwowarska tel. +48 12-284-06-40 wew. 23
tel. kom. + 48 660-621-363
e-mail: barbara.piwowarska@parkanex.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ
Export Manager  Małgorzata Kardyś-Janas
(j. angielski oraz francuski)
tel. +48 12-284-06-40 wew. 27
tel. kom. +48 509-790-059
e-mail: malgorzata.janas@parkanex.pl
Export Manager Oliver Bartnik
(j. angielski oraz niemiecki)
tel. +48 12-284-06-40 wew. 30
tel. kom. +48 510-188-766
e-mail: oliver.bartnik@parkanex.pl
Doradca Klienta Zagranicznego Maciej Czuchraj
(j. angielski oraz niemiecki)
tel. + 48 12-284-06-40 wew. 29
tel. kom. +48 660-621-350
e-mail: maciej.czuchraj@parkanex.pl
ZARZĄD
Prezes Zarządu, Dyrektor Handlowy Tomasz Babiak tel. +48 12-284-06-40 wew. 24
tel. kom. +48 501-040-380
e-mail: tomasz.babiak@parkanex.pl
DZIAŁ MARKETINGU
Dyrektor ds. Marketingu Jarosław Szczudło tel. +48 12-284-06-40 wew. 40
tel. kom. +48 513-188-202
e-mail: jaroslaw.szczudlo@parkanex.pl
MAGAZYN
Kierownik Magazynu Paweł Wajda tel. +48 12-284-06-40 wew. 44
tel. kom. +48 507-010-003
e-mail: pawel.wajda@parkanex.pl
Zastępca Kierownika Magazynu Maciej Włodarczyk tel. +48 12-284-06-40 wew. 20
tel. kom. +48 502-077-242
e-mail: maciej.wlodarczyk@parkanex.pl
PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI
Współpraca z kontrahentami z województw: lubuskiego, wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego, łódzkiego Karol Kierzkowski tel. kom. +48 513-096-606
e-mail: karol.kierzkowski@parkanex.pl
Współpraca z kontrahentami z województw: kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego Tomasz Misztal tel. kom. +48 515-135-464
e-mail: tomasz.misztal@parkanex.pl
Współpraca z kontrahentami z województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego Janusz Foszczyński tel. kom. +48 502-353-797
e-mail: janusz.foszczynski@parkanex.pl
Współpraca z kontrahentami z województw: lubelskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego Dariusz Bodzoń tel. kom. +48 660-621-345
e-mail: dariusz.bodzon@parkanex.pl
KSIĘGOWOŚĆ
Główna Księgowa Danuta Mikulska tel. +48 12-284-06-40 wew. 25
e-mail: danuta.mikulska@parkanex.pl
Księgowa Magdalena Szubryt tel. +48 12-284-06-40 wew. 34
e-mail: magdalena.szubryt@parkanex.pl
SERWIS
reklamacje, serwis Maciej Włodarczyk tel. +48 12-284-06-40 wew. 20
tel. kom. +48 502-077-242
e-mail: reklamacje@parkanex.pl

Parkanex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Targowisku 501, 32-015 Kłaj, została wpisana przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000119466, NIP Spółki: PL817-19-01-435; Kapitał Zakładowy Spółki: 100 000,00 PLN

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij