your shopping cart currency
CONTACT
Targowisko 501, 32-015 Kłaj
tel. +48 12 284-06-40
fax. +48 12 284-06-41
email parkanex@parkanex.pl
Kominki Kraków - mapka dojazdu

CONTACT

 


 

PARKANEX Sp. z o.o.
Targowisko 501
32-015 Kłaj

phone: +48 12-284-06-40
fax: +48 12-284-06-41

e-mail: parkanex@parkanex.pl

Business hours:
monday - friday: 8.00 - 16.00


 

Retail Sale, Wholesale Department
retail and wholesale clients service Teresa Kostuch tel. +48 12 284-06-40 DW 32
tel. mobil: + 48 510-210-693
e-mail: teresa.kostuch@parkanex.pl
Home-Improvement Stores (H.I.S.) service Mateusz Gruszecki tel. +48 12 284-06-40 DW 31
tel. mobil: +48 502-214-103
e-mail: mateusz.gruszecki@parkanex.pl
retail and wholesale clients service Marcin Windak tel. +48 12 284-06-40 DW 28
tel. mobil: +48 660-621-347
e-mail: marcin.windak@parkanex.pl
invoicing, shipping Barbara Piwowarska tel. +48 12 284-06-40 DW 23
tel. mobil: +48 660-621-363
e-mail: barbara.piwowarska@parkanex.pl
Foreign Client Service
Export manager Małgorzata Kardyś-Janas
(englisch, french)
tel. +48 12 284-06-40 DW 27
tel. mobil: +48 509-790-059
e-mail: malgorzata.janas@parkanex.pl
Export manager Oliver Bartnik
(english, german)
tel. +48 12 284-06-40 DW 30
tel. mobil: +48 510-188-766
e-mail: oliver.bartnik@parkanex.pl
Management Board
Chairman, Sales Director Tomasz Babiak tel. +48 12 284-06-40 DW 24
tel. mobil. +48 501-040-380
e-mail: tomasz.babiak@parkanex.pl
Marketing Department
Marketing Director Jarosław Szczudło tel. +48 12 284-06-40 DW 40
tel. mobil: +48 513-188-202
e-mail: jaroslaw.szczudlo@parkanex.pl
Warehouse
Warehouse Manager Paweł Wajda tel. +48 12 284-06-40 DW 44
tel. mobil: +48 507-010-003
e-mail: pawel.wajda@parkanex.pl
Warehouse Manager Assistant Maciej Włodarczyk tel. +48 12 284-06-40 DW 20
tel. mobil: +48 502-077-242
e-mail: maciej.wlodarczyk@parkanex.pl
Accountant Department
Chief Accountant Magdalena Dera tel. +48 12 284-06-40 DW 25
e-mail: magdalena.dera@parkanex.pl
Accountant Magdalena Szubryt tel. +48 12 284-06-40 DW 34
e-mail: magdalena.szubryt@parkanex.pl
Service Section
Claims, service Maciej Włodarczyk tel. +48 12 284-06-40 DW 20
tel. mobil: +48 502-077-242
e-mail: reklamacje@parkanex.pl

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij